STRUKTURA      PROČ eCBA MIS?      CENY
Aplikace eCBA MIS je manažerský informační systém, díky kterému získáte:
přehled o práci zaměstnanců na jednotlivých projektech,
přehled příjmů a výdajů firmy,
online sdílení dokumentů odkudkoliv.

Organizujte si práci
Pracujte s výkazy a mějte přehled o své práci i o práci vašich zaměstnanců. Uvidíte, kolik máte odpracováno na jednotlivých projektech, a můžete tak efektivně plánovat své zakázky.
Spolupracujte v týmu
Vytvářejte si projekty a k nim týmy pracovníků, kteří na nich budou pracovat. Lidé v týmu mohou mezi sebou spolupracovat na úkolech a sdílet projektové dokumenty.
Mějte data v bezpečí a přístupná odkudkoliv
Aplikace eCBA řízení projektů je vytvořena na principu moderních cloudových aplikací. Data máte dostupná z počítače i tabletu, doma i v práci a současně mezi kolegy v pracovním týmu.
nahoru
 

STRUKTURA APLIKACE

Základem aplikace jsou seznamy lidí ve firmě a projektů, které firma zpracovává. Pod nimi pak vznikají záznamy o úkolech, které se mají vykonat, výkazy, které evidují délku pracovních činností, a po ruce jsou všechny elektronické dokumenty, které jsou k tomu zapotřebí. Napříč celou aplikací lze používat filtry podle lidí, projektů a času, kterými omezíte to, co se vám právě zobrazuje. Vždy se tedy v zadaných datech vyznáte. Dokončené projekty a bývalé zaměstnance lze přesunout do archívu, aby nezabírali místo aktuálním údajům.
Lidé
Vytvářejte a upravujte seznam pracovníků firmy a firemních kontaktů. Pracovníkům nastavte, jaká budou mít v aplikaci práva. Mějte je pod kontrolou.
Projekty
Vytvořte si ke každé zakázce projekt. Sestavte projektový tým. Nastavte, kdo projekt může jen vidět, a kdo měnit. Dokončené projekty ukládejte do archívu, aby se vám nepletly při nové práci. Podle potřeby je můžete opět aktivovat.
Úkoly
Vytvářejte, organizujte a plňte úkoly včas. Mějte přehled nad úkoly vašich zaměstnanců. Uvidíte, které úkoly byly splněny včas a jakou část úkolu ještě zbývá dokončit.
Výkazy
Sledujte, kolik se odpracovalo hodin na jednotlivých projektech. Budete mít větší přehled o výplatách nebo zakázkách a můžete tak řídit firmu efektivněji.
Platby
Mějte pod kontrolou veškeré příjmy a výdaje firmy. Pomocí grafů ihned získáte klíčové informace o tom, zda firma vydělává nebo prodělává.
Dokumenty
Nahrávejte a sdílejte dokumenty online mezi svými kolegy. Mějte dokumenty setříděné podle projektů, na kterých pracujete. Zamezte přístup k souborům ostatním uživatelům. Mějte k nim přístup odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.
nahoru
 

PROČ CHTÍT eCBA MIS?

Ušetřím čas a peníze za papírování. Nemusím nic instalovat, registrace mi zabere několik sekund.
Budu mít veškeré informace bezpečně na jednom místě. Budu mít přehled o příjmech a výdajích firmy.
Mohu využívat základní verzi zdarma neomezenou dobu. Budu mít přístup k aplikaci a dokumentům odkudkoliv.
Budu mít přehled nad odvedenou prací.
nahoru
 

CENÍK   [  / EUR ]

  eCBA MIS
Zdarma
eCBA MIS
Basic
eCBA MIS
Premium
počet uživatelů 3 10 1000
velikost dokumentů 0,5 GB 10 GB 100 GB
provoz neomezeně 365 dní 365 dní
cena Zdarma 1 800,00 Kč/rok 7 200,00 Kč/rok
    15 Kč/uživatel/měsíc 0,60 Kč/uživatel/měsíc
 
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Pravidelné aktualizace a zákaznická podpora ZDARMA.
nahoru